Nowy produkt

Nike Phantom GT2 Elite SG-PRO AC DC0753-004

979 zł

1 169 zł brutto

-190 zł

Darmowa dostawa!

NIKE PHANTOM ELITE

DOSKONAŁE CZUCIE PIŁKI

Model Nike Phantom GT2 Elite SG-Pro AC czerpie inspirację z modelu Phantom GT. Wyróżnia się nowym fasonem i wypukłym wzorem, dzięki czemu pozwala jeszcze lepiej kontrolować lot piłki.Boczne wiązanie zapewnia doskonałą strefę kontaktu z piłką, co przekłada się na większą precyzję podczas strzałów, podań i dryblingów.Wkręcane metalowe korki zapewniają doskonałą przyczepność na mokrych nawierzchniach, a technologia Anti-Clog na płytce podeszwy zapobiega przywieraniu błota.

Doskonałe czucie piłki w każdą pogodę

Technologia All Conditions Control (ACC) umożliwia czucie piłki zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.Utrzymuje stały poziom tarcia i kontroli nad piłką zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Poczuj piłkę

Konstrukcja Flyknit składa się otaczających stopę elastycznych włókien przędzy, które odpowiadają za lekkość i dokładne dopasowanie.Zapewnia to wsparcie, którego potrzebujesz, aby szybko mijać przeciwników.

Przejmij kontrolę

Strategicznie umiejscowiona czepliwa tekstura na cholewce zapewnia precyzyjne czucie piłki przy podaniach, strzałach i dryblingu.

Szczegóły produktu

  • Do gry na mokrych, błotnistych boiskach.
  • Amortyzowana wkładka.
  • Prezentowany kolor: Czerń/Iron Grey/Czerń
  • Styl: DC0753-004
Model NikePhantom
PodeszwaButy na naw. grząską - SG/MIX
CholewkaMateriał syntetyczny
ZAAWANSOWANIEProfesjonalne
BudowaBez skarpety
Path: > > > Nike Phantom GT2 Elite SG-PRO AC DC0753-004

30 innych produktów w tej samej kategorii: