adidas X Ghosted

adidas X Ghosted

X GHOSTED: ZAPROJEKTOWANY DLA NOWYCH POZIOMÓW PRĘDKOŚCI

Na pierwszy rzut oka buty wyglądają na szybkie, dzięki wprowadzeniu całkowicie nowej technologii materiałów adidas Performance, czyli półprzezroczystej Mirageskin.
Ta pojedyncza warstwa wysokowydajnego materiału jest nakładana na szkielet z drutu, aby stworzyć bezszwową cholewkę, która zapewnia lekkość, stabilność i wsparcie.
Jego wyjątkowa, przypominająca ducha i półprzezroczysta estetyka wizualnie odzwierciedla uczucie, jakie daje sportowcom.
Kolejne ukłony w kierunku prędkości pojawiają się w detalach, z umieszczeniem trzech pasków inspirowanych skrzydłami sokoła wędrownego - najszybszego stworzenia na ziemi.

X Ghosted to lekki, szybki but, który daje to uczucie po umieszczeniu na stopie dzięki wglądowi na buty sprinterskie, gdzie ułamki sekund decydują o sukcesie.
Zaczęło się od rekonstrukcji i przebudowy na potrzeby piłki nożnej, aby odzwierciedlić specyficzne potrzeby współczesnej gry.
Rezultatem jest wybuchowa konstrukcja sprinterska z potężnym doładowaniem z przodu, które pozwala na błyskawiczne przyspieszenie.

Po raz pierwszy w historii, podciśnieniowe dopasowanie pozwala graczom poczuć, jak powietrze jest szybko wysysane z buta podczas użytkowania, tworząc super ciasne dopasowanie, które wspiera wybuchowe ruchy dzięki bliskości konturów stopy.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie na tą innowację, która wspiera graczy - sprinterów, adidas wprowadza Carbitex Speedframe - dynamiczną podeszwę z włókna węglowego.
Została ona stworzona w oparciu o podejście open source i wykorzystuje ekstremalną moc i wydajność włókna węglowego, ale w elastycznej formie.
X Ghosted to pierwsze buty piłkarskie dostępne w tej skali z integracją dynamicznej płyty z włókna węglowego.

Oficjalna sprzedaż rusza 1. września, będziemy Was informować na bieżąco!

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Nazwa:
E-mail: (Nie będzie opublikowany)
Komentarz
Przepisz kod